KOMEL ENERJİ SAN. TİC. A.Ş.: Vizyon & Misyon
Örnek Resim
Örnek Resim

Business meeting

HAKKIMIZDA

1996 Yılında kurulan şirketimiz 2003 yılına kadar elektromekanik imalat hizmetleri ile sektörde kendini üst sıralara taşımıştır. Gelişimci ve Girişimci politikalar sayesinde 2003 yılından itibaren Mekanik Tesisat alanında da hizmet vermeye başlayan KOMEL ENERJİ; 2011 yılına gelindiğinde Kombassan Elektromekanik ve Doğalgaz Hizmetleri San. ve Ticaret A.Ş. olan ünvanını KOMEL ENERJİ SAN. VE TİC. A.Ş. olarak değiştirmiştir.

Şirketimiz hali hazırda Toplu Konut Projeleri, Özel Konut Projeleri, Endüstriyel Kuruluşların Mekanik Tesisatları, otel, okul gibi projelerde mekanik tesisat işlerini yürütmektedir. KOMEL ENERJİ’nin hedefleri dahilin de ise Enerji Santralleri kurmak, depolamak ve enerjiyi dağıtmak gibi konularda da sektörde kendine yer edinmek ve zirve yolunda emin adımlar atmaktır. Yurt içi ve Yurt dışında enerji sektöründe gelişen teknolojiyi de takip eden şirketimiz ; her geçen gün teknik olarak kendini geliştirmekte ve yeni atılımların temelini oluşturmaktadır.

VİZYON

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve yüksek hizmet kalitesi ilkesiyle, enerji tasarrufu ve çevre bilinci prensiplerinden ödün vermeden gerçekleştirdiği, uzun ömürlü ve güvenli projeleri ile müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktır.

MİSYON

 Sektörün gerektirdiği yeniliklere hızla adapte olup, yatırımlarını sürdürerek, sürekli genişleyen uzman kadrosu, yaygın ve periyodik hizmet ağı ile sektöründe lider olmaktır.